Cvičení očí

 

 

Nabízíme vám sérii cvičení očí pro děti v Plzni na Slovanech

Jedinečná specializovaná dětská oční optika v Plzni.

Pro naše malé zákazníky jsme nově otevřeli specializované pracoviště v prostorách oční optiky OPTICZ s.r.o. v Krejčíkově ul.10 v Plzni.
Nabízíme speciální zrakové cvičení, které pomáhá rozvíjet grafomotoriku, prostorové vnímání a je doporučeno u všech dětí s brýlemi či okluzory.  Je vhodné zejména pro předškolní a školní dětí.
Děti se zrakovou vadou mohou mít při nástupu do 1. třídy potíže při čtení a hlavně při psaní. Při čtení dochází při zrakové vadě k větší a rychlejší únavě očí, dítě pak čte pomaleji, písmenka mohou v textu tzv. poskakovat, ztrácet se aj. Dítě pak není schopno číst plynule, zadrhává se, může i koktat. Při psaní mohou děti z důvodu oční vady psát nad nebo pod linku. Velmi často dochází díky poruchám binokulární spolupráce očí k rychlejší únavě očí, bolestem.
Nabízíme Vám serii cvičení očí pro děti. Cvičení probíhá pod odborným dohledem speciální pedagožky. Cvičení trvá 45 min. Cena je 300 Kč. Pro informace volejte do oční optiky Opticz s.r.o. Krejčíkova 10, Plzeň. Tel 734 389 789 a domluvte si termín vstupní konzultace. V
případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript